Haber

AK Parti’de yerel seçim çalışmaları saha ziyaretleriyle başladı

Haber7 – Özel

AK Parti yeni dönemle birlikte belirlediği hedeflere ulaşmak için aktif olarak çalışmaya odaklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ziyaretleri ve açılışları devam ederken, AK Parti teşkilatları yeni dönemle birlikte saha çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda yaz döneminde yoğun saha çalışmaları yürüten il ve ilçe teşkilatları, ağustos ayı ile birlikte bir klasik haline gelmeye başladı. “Şehir Buluşmaları”2023 yılında çalışmalarına start verdi.

Saha çalışmalarıyla her daim vatandaşın nabzını tutarak milletin sesini dinleyen AK Parti, bakanından milletvekillerine tüm ekibiyle 2023 yaz aylarında vatandaşla iç içe olacak. İl başkanlarından mahalle temsilcilerine. Bu süreçte 21 ilde yapılan tüm iş ve hizmetler vatandaşlarla paylaşılırken; Yeni dönemle birlikte yurdun her köşesindeki istek ve beklentilere kulak verilecek.

81 İL 922 İLÇE

AK Parti Genel Merkez Teşkilatı Başkanlığı tarafından koordine edilen çalışmada, milletin dertleriyle ilgilenen, günlük meselelerin analizine güven veren, geleceğe umut vaat eden AK Parti siyaseti, düzenlenen programlarda anlatılacak. Bakanlar, AK Parti MKYK üyeleri ve milletvekillerinin katılımıyla 81 il ve 922 ilçe.

Bu çalışmalar kapsamında esnaf ve iş yeri ziyaretleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları ile toplantılar düzenlenecektir. Engelli ve yaşlı vatandaşların yanı sıra gazi ve şehit aileleri ziyaret edilerek Cumhuriyetin 100. yılı birlik ve beraberlik içinde vurgulanacak.

İl başkanlıklarının düzenleyeceği örgütlenme toplantılarında AK Parti’ye diğer siyasi partilerden katılanlara ‘hoş geldiniz’ diyerek rozet takma törenleri yapılacak. İl başkanları, ilçe başkanları ve önceki dönemlerde görev almış milletvekilleri ile siyasi deneyimleri kapsamında istişarelerde bulunulacak.

ŞEHİR TOPLANTILARI PROGRAMI

Kent Buluşmaları kapsamında düzenlenecek programlar ise şöyle:

4 Ağustos Cuma:

Enerji ve Konvansiyonel Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar – Artvin

5 Ağustos Cumartesi:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Lideri Yusuf Ziya Yılmaz – Kastamonu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan – Kocaeli

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya – Manisa

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Önderi Mehmet Ali Varlıklı – Tunceli

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu – Zonguldak

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu