Teknoloji

Fotoğraflardan Metin ve Nesne Silme Uygulaması

Sosyal medya hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve sosyal medyada paylaşım yaparken en iyi fotoğraflarımız vurgulamaya çalışıyoruz. Ancak bazen istenmeyen bir nesne, en sevdiğimiz fotoğraflarımızı paylaşmamıza yardımcı olur. önleyebilir . Anı yaşayamayacağımız gibi o fotoğrafı da arşivimize bırakmak zorundayız.

Şimdi, en sevdiğiniz fotoğrafları mahveden nesnelerden, nasıl kurtulunur anlatacağız İndirme ve yükleme zahmeti olmadan HitPaw tarafından kullanıma sunuldu web tarayıcısındaistenmeyen nesneleri fotoğraflardan saniyeler içinde kaldırmanıza olanak tanıyan, kullanabileceğiniz bir araç.

Diyelim ki şöyle bir fotoğrafınız var:

Bu fotoğrafı sosyal medyada paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu değil deniz kabuğu Gözlerinizi rahatsız edebilir. Tek yapmanız gereken bu fotoğrafı HitPaw Online Image Watermark Remover’a yüklemek ve deniz kabuğunu seçmek, “ kaldırmak” düğmesine tıklayarak.

İşlem sonucunda fotoğraf şöyle olacaktır:

Yukarıdaki örnekte de görebileceğiniz gibi fotoğraftaki istenmeyen nesne saniyeler içinde kaldırıldı. Üstelik bu süreçte fotoğraf kalitesinde rastgele bir düşüş olmadı.

HitPaw’ın aracıyla yalnızca istenmeyen nesneleri değil, istenmeyen metinleri de kaldırabilirsiniz:

Bir fotoğraf, istenmeyen nesnelerden başka metinler içerebilir. HitPaw’ın çevrimiçi aracını kullanarak görüntüler üzerinde. metinlerAyrıca temizleyebilirsiniz.

Diyelim ki hazırladığınız bir rapor için şöyle bir grafiğe ihtiyacınız var:

Yukarıdaki grafikteki tüm metinleri HitPaw’ın çevrimiçi hizmeti aracılığıyla da yazdırabilirsiniz. temizleyebilirsin . Az önce anlattığımız işlemleri uyguladığınızda aşağıdaki sonucu göreceksiniz:

Ardından verileri kendinize göre girin, kendi grafiğinoluşturabilirsiniz.

HitPaw’ın çevrimiçi nesne ve metin kaldırma aracını hızlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, Buradailişkiyi kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu