Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Deprem Bölgesine Desteği Sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep’in Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtarak bölge halkının ihtiyaçlarını karşılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 6 Şubat depremlerinin ardından bölgede Kahramanmaraşlı merkezli çalışmalar sürüyor. Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep’te Nurdağı ve İslahiye’de vatandaşlara sıcak yemek dağıtıyor. Büyükşehir grupları da kepçe, vinç ve barajlarla bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı teknik ekipler, konteyner kentlerde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamakta ve sorunlarını analiz etmelerine yardımcı olmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek sık sık deprem bölgesine giderek depremzedelerle birlikte merkeze geliyor. Lider Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi gruplarının deprem bölgesinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Büyükşehir ekiplerimiz ilk günden itibaren yoğun bir şekilde çalışıyor. Bölge halkının her zaman yanındayız. Ekiplerimiz burada çalışmalarını sürdürecek. depremin yaralarını hep birlikte sarmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu