Sağlık

Kanser tedavisi için bitkisel takviye

BURSA (İGFA) – Parıltı Lokman Şifalı Otlar işletmecisi Mustafa Kara, IGF Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada kanserle ilgili değerli açıklamalarda bulundu.

10 yılı aşkın bir süredir kanser üzerine araştırmalar yaptığının altını çizen Mustafa Kara, “Tayland, Uzakdoğu, Rusya ve İran’da doğal bitkilerden şifa veren doktorlarla karşılıklı istişarelerde bulundum. Tayland gibi Uzak Doğu ülkelerinde eczane bulunmamakta ve bu ülkelerde insanlar alternatif tıp ve bitkilerden elde edilen karışımlarla bu tür sağlık sorunlarına çare aramaktadır. Çağımızın hastalıkları olan kanser ve benzeri hastalıklar ihmalin sonuçlarıdır. İnsanlarımız belli bir yaştan sonra her yıl yapılması gereken muayeneleri kesinlikle ihmal etmemelidir. Periyodik muayeneler kanser ve diğer ölümcül hastalıkların önlenmesi açısından çok değerlidir. Yapılan tetkikler sonucunda tedavilerin aksatılmadan ve aksatılmadan bir an önce başlanmasında fayda vardır. İhmal kanser değil öldürür” dedi.

“BİTKİLER HER TÜRLÜ HASTALIĞA ŞİFADIR”

Hastalıkları iyileştirmek için öncelikle hekimlerin tercih edilmesi gerektiğinin altını çizen Kara, “Enfeksiyonda artış mı yoksa azalma mı var? Kanser hücrelerinde artış var mı? onlar değerlidir. Bunların farkında olursak, gidişat hakkında bilgi sahibi olursak daha keyifli bir ilerleme kaydedebiliriz. Şikayetler genellikle kanser türleri ile ilgilidir. Başkaları da var ama en çok bunlar. Bu hastalar bir yük ile geliyor. İnsan vücudunda 40 organ vardır. Bu organları koruyan iyi bakteriler vardır. Kötü bakteriler, vücutta bu iyi bakterilerin zayıf olduğu bölgeyi istila ederse buna kanser denir. Kötü bakterilerin üzerine uygun bakterilerin salınması gerekir. Bu hastalığın etkisinin azalması için vücuda zararsız bakterilerin salınması gerekir.

demirozuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu