Haber

Türkiye Bilişim Derneği Eskişehir Şubesi Genel Kurulu yapıldı

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Eskişehir Şubesi Genel Kurulu’nda mevcut başkan Barış Günaydın yeniden seçildi.

Tek liste ile Tepebaşı Belediyesi Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlenen genel kurulda konuşan TBD Eskişehir Şube Başkanı Barış Günaydın, Cumhuriyet’in 100. yılında şubenin 18. yılını kutlayacaklarını belirterek, ” Teknoloji üreten bir Türkiye, teknolojiyi yaşam kalitesini yükseltmek için kullanabilen bir toplum.” , kaynaklarını etkin ve verimli kullanabilen bir devlet yönetimi, nitelikli insan gücü ve uluslararası düzeyde rekabetçi bir üretim kolu oluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

Genel Kurul’a TBD 2. Lideri Ali Yazıcı, Eskişehir İl Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Akçasoy, Seyitgazi İlçe Belediye Başkanı Uğur Zirve, Tepebaşı İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu, Eskişehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ESİAD) Başkanı Kenan Işık ve diğer ilgililer katıldı.

Günaydın’ın başkanlığındaki TBD Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu’na Gamze Kara Mağden, Recep Okur, Arda Genç, Murat Osman Kandır, Levent Erol, Denetim Kurulu üyeliklerine ise Özgül Kirazcı, Burcu Hepgüven ve Caner Kılıç seçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu