Yaşam

Orçun İynemli, eşi Eda İynemli’nin iddiaları üzerine gözaltına alındı

Oyuncu Orçun İynemli, eşi Eda İynemli’nin kendisine şiddet uyguladığı ve evde uyuşturucu yetiştirdiği iddiaları üzerine gözaltına alındı. Sadece içici olduğunu ve evindeki 109,5 gram uyuşturucuyu polise teslim ettiğini belirten İynemli, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

21 Ekim Cumartesi günü Beşiktaş’ta meydana gelen olayda, oyuncu Aras Bulut İynemli’nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli ile eşi Eda İynemli arasında yaşanan tartışma karakolda sona erdi. Eda İynemli’nin iddiasına göre, çift arasında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Orçun İynemli, eşine şiddet uyguladı. Bunun üzerine Eda İynemli polise haber vererek oyuncu eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine Orçun İynemli, kendisinin de şiddete maruz kaldığını belirterek Eda İynemli hakkında suç duyurusunda bulundu. Birbirlerinden şikayetçi olan çift, adli makamlarca ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olayın ardından bir gün sonra çift arasında yeniden tartışma çıktı. Eda İynemli’nin eşinden şiddet gördüğünü bildirmesi üzerine çiftin yaşadığı eve polis ekipleri sevk edildi. Eda İynemli, eve gelen polise eşinin uyuşturucu ürettiğini iddia etti. Oyuncu Orçun İynemli, uyuşturucu yetiştirmediğini, sadece içici olduğunu belirterek, evde bulunan 109,5 gram uyuşturucuyu polise teslim etti.

Gözaltına alınan Orçun İynemli, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

altinova-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu